Kaymakamlarımız

Kuruluşundan Günümüze Kadar Mülki İdare Amirlerimiz, Kaymakam ve Vakıf
Başkanlarımız

 

Ramazan AKSOY

10.10.1983 – 20.10.1986

Cengiz AKIN

22.10.1986 – 03.08.1987

Cemil AKSAK

21.08.1987 – 21.12.1987

Mehmet TÜRK

29.09.1958 – 09.06.1960

Uğur BORAN

21.12.1987 – 31.08.1990

S. Saffet KARAHİSARLI

18.9.1990 – 29.7.1991

 

İsmail KAYA

29.7.1991 – 11.02.1992

H. Kenan YOZGATLI

11.02.1992 – 08.9.1992

Ali   AYAN(Vefat)

08.9.1992-22.11.1992

 

 

A. Osman İŞSEN

18.12.1992-18.9.1994

A. Muhittin  VAROL

18.9.1994 – 15.9.1995

Ahmet  SARAÇ

14.10.1996-20.10.2000

 

 

 İbrahim BALLI

20.10.2000 –
08.2003

Dr. Yalçın YILMAZ

08.2003 –
10.2006

Ogün BAHADIR

10.2006 –
09.2009

 

Erdoğan KANYILMAZ

09.2009 – 09.2011

Muhammed Lütfi KOTAN

27.10.2011 -03.09.2014

 

 Ömer ÇİMŞİT

23.12.2016- ….